Brahmi 5 + 2 zadarmo

Zvýhodnený program na celý rok - Brahmi 5 balení plus 2 zadarmo.

 

Výťažok z rastliny Bacopa Monniera obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia na mozgové tkanivá a umožňujú si uchovať aj zvýšiť mentálnu sviežosť napriek veku, najmä pamäť a schopnosť učenia.

€83,76 –28 % €59,83
Brahmi 5 + 2 zadarmo
381 brahmi 5 baleni
Akcia Tip
Doprava zadarmo €83,76 –28 %

Bakopa drobnolistá, tiež známa ako Brahmi, je rastlina pochádzajúca z Indie a niektorých ďalších oblastí Ázie. Táto rastlina je tradične používaná v ayurvédskej medicíne pre svoje pozitívne účinky na mozog a nervový systém.

Extrakt z bakopy drobnolistej sa obvykle vyrába z lístkov a stoniek rastliny. Obsahuje látky nazývané bakozidy, ktoré sú známe pre svoje protizápalové a antioxidantové účinky. Tieto látky môžu tiež podporovať rast a regeneráciu nervových buniek a zlepšovať kognitívne funkcie, ako je pamäť, učenie a sústredenie.

Brahmi je prírodný produkt získaný z rastliny bakopa drobnolistá a spracovaný presne podľa liekopisnej normy Ayurvedic Pharmacopoeia. Prešiel radom klinických štúdií, z ktorých vyplynulo, že významne zlepšuje poznávacie funkcie bez ohľadu na vek a zdravotný stav, a dokonca prispieva k lepšej nálade. Brahmi má na slovenskom trhu skvelú pozíciu už plných 20 rokov.

 

Účinné látky                                                                                  Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ

výťažok z listu Bacopa Monniera L. 100mg

antioxidant, prispieva k duševnému zdraviu, napomáha koncentrácii, výkonnosti, pamäti a aj proti stresu

 

 SK_konzultace-zdarma (2)

 

Ostatné informácie

Zloženie 

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) extrakt z vňate 20% bacosidov - 100 mg,

plnivo - dextróza, želatínová kapsula

Dávkovanie 2 - 3 kapsule oddelene po jedlách
Balenie 100 kapsúl / obsah 34,6 g
Skladovanie Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Nežiadúce účinky    Nie sú známe.

 

Poznámka

Účinky prípravku sa zvyčajne prejavia po 15-20 dňoch. Prípravok je možné užívať dlhodobo. Vzájomne sa môže zosilňovať so všetkými nootropnými liekmi alebo živinami, preto je pri užívaní viacerých prípravkov nutné dávať pozor na dávkovanie a podľa potreby ich znížiť.

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom a mladistvým do 10 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

mceclip0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť THEO HERBS vznikla v roku 2017. Zameriava sa prevažne na vývoj a výrobu výživových doplnkov.

Prečítajte si celý príbeh spoločnosti a značky THEO HERBS.

sada_I_pzadí,affial