O nás

THEO HERBS 

KTO SME:

História spoločnosti THEO HERBS sa začala písať v roku 2017, kedy sa dvaja chlapci, v tej dobe spolužiaci na vysokej škole, ktorí sa poznali od detstva, začali zaoberať vývojom vlastnej receptúry výživového doplnku pre lepší spánok. Práve počas štúdia s ním začali mať oni aj ich vtedajšia priateľka problémy. Najprv vyskúšali celý rad čajov, sirupov, tabletiek i konkurenčných doplnkov stravy a keď im dostatočne nezaberali, rozhodli sa osloviť odborníkov a s ich pomocou vytvoriť unikátnu receptúru doslova napchatú čisto prírodnými ingredienciami v podobe byliniek. A tak vznikol veľmi úspešný produkt DREAMLY.

Začiatkom roku 2020 odkúpila celú spoločnosť, vtedy DREAMLY s.r.o. rodina Johnových a neskôr ju zahrnula do svojho holdingu MERIGLOBE GROUP, a.s. a zároveň ju premenovala na THEO HERBS s.r.o., po najmladšom členovi rodiny vtedy dvojročnom Alexandrovi Theo Johnovi. A tak vznikla spoločnosť THEO HERBS a neskôr aj THEO HERBS PHARMA a THEO HERBS SK.

Poslaním našej spoločnosti je pomáhať ľuďom riešiť zdravotné, ale aj osobné problémy, a to výhradne prírodnou cestou.

ČÍM SA LÍŠIME:

  • zamýšľame sa nad potrebami trhu v oblasti zdravia a prijímame podnety na vytvorenie produktov, ktoré riešia špecifické problémy zákazníkov
  • tam, kde farmácia nepomôže, nastupuje múdrosť prírody
  • špecificky vytvorené receptúry podľa potrieb zákazníka
  • výroba produktov prebieha v Českej republike - suroviny disponujú certifikátmi kvality

 

NAŠE PRODUKTY JE MOŽNÉ ROZDELIŤ DO DVOCH SKUPÍN:

  • Tie, u ktorých účinok spoznáte takmer okamžite.
  • A tie, u ktorých sa ich blahodarný účinok dostaví až neskôr a spoznáte ho tak, že sa budete celkovo cítiť lepšie a orgány vo vašom tele, ktoré budú vami vybrané produkty podporovať budú lepšie fungovať. S pribúdajúcim vekom totiž telo každého z nás postupne stráca množstvo látok, ktoré sú pre aktívny život nevyhnutné. Nie je nič lepšie, než ich efektívne dopĺňať opäť čisto prírodnou cestou. Správnym výberom našich výživových doplnkov si tak môžete predĺžiť aktívny život aj jeho dĺžku. Žiadny z našich produktov nie je návykový a v prípade potreby ho môžete kedykoľvek vysadiť alebo opätovne začať užívať.

V roku 2021 došlo k veľmi významnej akvizícii produktového radu od spoločnosti BRAINWAY, ktorá sa významne podieľala na príchode výživových doplnkov na slovenský trh.