Magnézium + B6

Horčík podporuje správnu činnosť nervovej sústavy, normálnu činnosť svalov, psychickú činnosť a udržanie normálneho stavu kostí a zubov.

Vitamín B6 prispieva k normálnej psychickej činnosti, normálnej tvorbe červených krviniek, prirodzenej funkcii imunitného systému, zníženiu miery únavy a vyčerpaniu a regulácii hormonálnej aktivity.

Cena pre členov Klubu výhod Theo Herbs je 4,10 €.

  • Registrujte sa do nášho klubu a nakupujte ihneď za najnižšie ceny na trhu.
  • Kliknite na tlačidlo Registrácia, vyplňte svoj email a svoje meno - prihláste sa do svojho účtu.
  • Zobrazia sa Vám ceny pre členov klubu.
€4,10
Magnézium + B6
Magnézium + B6
Novinka Tip

Horčík je minerál, ktorý hrá dôležitú úlohu v mnohých funkciách tela. Je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a nervovej sústavy, reguláciu srdcového rytmu a udržiavanie zdravých kostí a zubov.

Dobrými zdrojmi horčíka sú napríklad orechy, semená, celozrnné výrobky, tmavá čokoláda, avokádo, banány a niektoré druhy rýb a morských plodov. Horčík je tiež obsiahnutý v niektorých druhoch minerálnych vôd.

Nedostatok horčíka môže viesť k mnohým zdravotným problémom, ako sú svalové kŕče, únava, podráždenosť, nespavosť, zvýšené riziko srdcových chorôb a osteoporózy.

Vitamín B6, tiež známy ako pyridoxín, zohráva kľúčovú úlohu v mnohých funkciách tela. Patrí do skupiny ôsmich vitamínov B, ktoré sú dôležité pre zdravie kardiovaskulárneho, nervového, imunitného a tráviaceho systému.

Hlavné funkcie vitamínu B6 sú:

  • podpora metabolizmu a využitie bielkovín, tukov a sacharidov
  • syntéza neurotransmiterov, ako je serotonín a dopamín, ktoré ovplyvňujú náladu a správanie
  • podpora tvorby červených krviniek
  • podpora imunitného systému
  • podpora hormonálnych funkcií

Zdrojom vitamínu B6 sú napríklad potraviny ako hydinové, rybie, hovädzie alebo bravčové mäso, banány, avokádo, orechy a semená, zemiaky, brokolica, mrkva, špenát a celozrnné obilniny. Nedostatok vitamínu B6 môže viesť k rôznym zdravotným problémom, vrátane anémie, depresívnych stavov, kŕčov, zhoršenej imunity a porúch metabolizmu.

 

Účinné látky Schválené zdravotné tvrdenia 
Horčík (citrát horečnatý)

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k elektrolytickej rovnováhe, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, syntéze bielkovín, psychickej činnosti, normálnemu stavu kostí, normálnemu stavu zubov, zúčastňujú sa na procese delenia buniek.

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Vitamín B6 prispieva k normálnej syntéze cysteínu, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej miery únavy a vyčerpania, na reguláciu hormonálnej aktivity.

 

SK_konzultace-zdarma (2)

 

Ostatné informácie
Zloženie

Horčík (citrát horečnatý) 100 mg. RHP 26,7%.

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 2,8 mg. RHP 200%.

obal kapsule: želatína

Dávkovanie 1 - 2 kapsule denne, zapiť tekutinou.
Balenie 30 kapsúl / 23,2g
Skladovanie Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Nežiadúce účinky Nie sú známe.

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 3 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HERBS PLANET je nová značka spoločnosti THEO HERBS PHARMA s.r.o. Vznikla prevažne na základe podnetov našich zákazníkov. V budúcnosti budú do tejto značky pribúdať stále nové a nové produkty.