Magnézium

Horčík podporuje správnu činnosť nervovej sústavy, normálnu činnosť svalov, psychickú činnosť a udržanie normálneho stavu kostí a zubov.

Cena pre členov Klubu výhod Theo Herbs je 4,10 €.

  • Registrujte sa do nášho klubu a nakupujte ihneď za najnižšie ceny na trhu.
  • Kliknite na tlačidlo Registrácia, vyplňte svoj email a svoje meno - prihláste sa do svojho účtu.
  • Zobrazia sa Vám ceny pre členov klubu.
€4,10
Magnézium
Magnézium
Novinka Tip

Horčík je minerál, ktorý zohráva dôležitú úlohu v mnohých funkciách tela. Je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a nervovej sústavy, reguláciu srdcového rytmu a udržovanie zdravých kostí a zubov.

Dobrými zdrojmi horčíka sú napríklad orechy, semená, celozrnné výrobky, tmavá čokoláda, avokádo, banány a niektoré druhy rýb a morských plodov. Horčík je tiež obsiahnutý v niektorých druhoch minerálnych vôd.

Nedostatok horčíka môže viesť k mnohým zdravotným problémom, ako sú svalové kŕče, únava, podráždenosť, nespavosť, zvýšené riziko srdcových chorôb a osteoporózy.

 

 

Účinné látky

Schválené zdravotné tvrdenia 
Horčík (citrát horečnatý)

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k elektrolytickej rovnováhe, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, syntéze bielkovín, psychickej činnosti, normálnemu stavu kostí, normálnemu stavu zubov, zúčastňujú sa na procese delenia buniek.

 

 SK_konzultace-zdarma (2)

 

Ostatné informácie
Zloženie

Horčík (citrát horečnatý) 100 mg. RHP 26,7%.

Dávkovanie 1 - 2 kapsule denne, zapiť tekutinou.
Balenie 30 kapsúl / 23,2g
Skladovanie Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Nežiadúce účinky Nie sú známe.

 

Upozornenie

Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladovať pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HERBS PLANET je nová značka spoločnosti THEO HERBS PHARMA s.r.o. Vznikla prevažne na základe podnetov našich zákazníkov. V budúcnosti budú do tejto značky pribúdať stále nové a nové produkty.