NATTO 1000 Premium pre normálnu funkciu krvi

Natto 1000 Premium podporuje normálnu funkciu krvi.

čítajte: Natokináza a spike proteíny. Detoxikácia spike proteínu. Postcovidový syndróm.

Cena pre členov Klubu výhod Theo Herbs je 12,51 €.

  • Registrujte sa do nášho klubu a nakupujte ihneď za najnižšie ceny na trhu.
  • Kliknite na tlačidlo Registrácia, vyplňte svoj email a svoje meno - prihláste sa do svojho účtu.
  • Zobrazia sa Vám ceny pre členov klubu.
€13
NATTO 1000 Premium pre normálnu funkciu krvi
NATTO SK
Tip

Prípravok obsahuje extrakt z fermentovaných sójových bôbov s enzýmom nattokinázou, ktorý podľa výskumov bráni nadmernej zrážanlivosti krvi a zlepšuje funkcie krvného obehu. Obsahuje aj vitamín C, ktorý v krvi pôsobí ako antioxidant.

K nadmernej zrážanlivosti krvi dochádza z viacerých príčin av dôsledku tohto stavu hrozí riziko vzniku zrazenín. Naše telo je od prírody naprogramované k pohybovej aktivite a pokiaľ mu dostatočný pohyb dlhodobo chýba, zrážanlivosť krvi sa začína zvyšovať. Preto aj ľudia dlho upútaní na lôžko dostávajú lieky na zníženie zrážanlivosti. Zrážanlivosť krvi sa ale tiež plynule zvyšuje s vekom, do istej miery aj preto, že je v seniorskom veku málokto pohybovo aktívny. Aj relatívne krátkodobé obmedzenie pohybu, najmä ak k nemu dochádza opakovane, môže zrážanlivosť krvi ovplyvniť. Príkladom môžu byť medzikontinentálne lety alebo mnohohodinové cesty autom, v neposlednom rade aj dôsledne sedavý spôsob života, fajčenie alebo užívanie antikoncepcie.

Natto 1000 Premium je vhodný pre: • jedincov dlhodobo zbavených možnosti pohybu • fajčiarov • športovcov

 

Účinné látky                                                                                  Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ

Vitamín C160mg (200% referenčné hodnoty príjmu)

Vitamín C (kyselina askorbová) je v organizme nevyhnutná pre množstvo metabolických procesov. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a kože. Ďalej prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k normálnej psychickej činnosti, napomáha k normálnej funkcii imunitného systému a k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, napomáha k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a prispieva k zníženiu miery únavy.

výťažok nattokinázy z fermentovaných sójových bôbov 100mg

v súčasnosti nemá v EÚ schválené žiadne zdravotné tvrdenia

 

 

Ostatné informácie

Zloženie 

Vitamín C160mg (200% referenčnej hodnoty príjmu), výťažok nattokinázy z fermentovaných sójových bôbov 100mg, hydroxypropylmetyl celulóza 65mg, oxid titaničitý (farbivo kapsule) 0,01mg.

Dávkovanie 1 kapsula za deň najlepšie ráno na lačný žalúdok   
Balenie 60 kapsúl/ 19,5g
Skladovanie Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Nežiadúce účinky  Nie sú známe.

 

Poznámka

Natto 1000 Premium je určený pre osoby nad 50 rokov. Osoby užívajúce lieky by mali Natto 1000 Premium užívať iba pod dohľadom lekára.

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom a mladistvým, tehotným a dojčiacim ženám. Osoby užívajúce lieky na zníženie zrážanlivosti krvi, prípadne aj lieky na choroby pečene, obličiek a slinivky by mali užívať liek so súhlasom lekára. Prípravok neslúži ako náhrada pestrej stravy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť THEO HERBS vznikla v roku 2017. Zameriava sa prevažne na vývoj a výrobu výživových doplnkov.

Prečítajte si celý príbeh spoločnosti a značky THEO HERBS.

sada_I_pzadí,affial