Prodromin pri chronických zápaloch a bolestiach sprevádzajúcich ochorenie

Prodromin je potravina pre zvláštne lekárske účely. Je určená pre riadenú výživu osôb s pretrvávajúcim zápalovým a bolesťou sprevádzaným ochorením.

Cena pre členov Klubu výhod Theo Herbs je 24,80 €.

  • Registrujte sa do nášho klubu a nakupujte ihneď za najnižšie ceny na trhu.
  • Kliknite na tlačidlo Registrácia, vyplňte svoj email a svoje meno - prihláste sa do svojho účtu.
  • Zobrazia sa Vám ceny pre členov klubu.

 

€24,80
Prodromin pri chronických zápaloch a bolestiach sprevádzajúcich ochorenie
Prodromin SK krabička
Tip

Doplnenie účinnou látkou lieku palmitoylethanolamidom postupne mení súhru signálnych látok nervového systému, čo vedie k útlmu zápalových procesov a k vytesneniu bolesti. Vedľajšie účinky palmitoylethanolamidu sa vyskytujú veľmi zriedkavo a boli zaznamenané takmer výhradne pri významnom prekročení odporúčaného dávkovania.

Palmitoylethanolamid bol objavený americkými vedcami v roku 1957 ako látka vyskytujúca sa v organizme všetkých rastlín i živočíchov vrátane človeka. V ľudskom tele sa tvorí z mastných kyselín a hrá tu dôležitú úlohu v koordinácii funkcií nervového a imunitného systému. Význam doplnkového užívania palmitoylethanolamidu pre dobrý zdravotný stav prvýkrát potvrdili klinickými štúdiami českí vedci v rokoch 1966-73. Za podrobné objasnenie účinkov tejto látky bola udelená Nobelova cena za fyziológiu a lekárstvo prof. Rite Levi-Montalcini.

 

Účinné látky                                                                                  Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ.

Palmitoylethanolamid 300 mg

v súčasnosti nemá v EÚ schválené žiadne zdravotné tvrdenia.

 

Ostatné informácie

Zloženie

Palmitoylethanolamid 300 mg, želatina

Dávkovanie

3-4 kapsule za deň s jedlom, po zmiernení príznakov sa dávkovanie znižuje na 1-2 kapsule za deň.                                                          

Balenie 100 kapsúl / obsah 36,5 g
Skladovanie  Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Nežiadúce účinky Nie sú známe.

  

Upozornenie

Liek sa musí používať na základe odporúčania lekára, lekárnika alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí. Prípravok nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
Povedali o produkte 10.2.2023 06:22
S užívaním Prodrominu mám veľmi dobré skúsenosti. Na začiatku roku 2019 mal s problémy s pravým lakťom, bolesť v klbe, s ľavým lakťom, bolesť šľachy pred klbom, bolesť ľavého kolena, zistená artróza 2. stupňa. Na bolesť pravého lakťa všeobecná lekárka mi predpísala nalgesin forte, ale mi to nepomohlo. Predtým som bral výživový doplnok CHAlfa 2 mesiace - neúčinné. Potom ortopedička mi pichala kortikoidné injekcie do oboch lakťov, kolena - krátkodobý účinok. Potom som si u všeobecnej lekárky dal predpísať liek Flector v prášku - bez žiadaného účinku. Používal som aj zlatý Dolgit krém - vôbec to nepomohlo. Potom som sa v časopise Zdravie špecial dozvedel doplnku Prodromin. Pri užívaní 4 kapsuly denne po 4 dňoch som pocítil zlepšenie. Potom som Prodromin doplňal výživovými doplnkami Arthropim Colagen a Omega 3 Cardio. V súčasnosti pravý lakeť mám zosilnený, vydrží aj väčšiu záťaž. Ortopedička odporúčala kĺby nezaťažovať. To sú moje skúsenosti s Prodrominom.
Povedali o produkte 10.2.2023 06:21
Prodromin užívam už asi pol roka, zdravotný stav sa mi mierne zlepšil. Najväčšie plus je, že mi prestali veľmi silné bolesti, takže nemusím užívať lieky proti bolesti, ktoré majú vždy nepriaznivé vedľajšie účinky. Moja diagnóza: reuma, osteoporóza artritída.

Spoločnosť THEO HERBS vznikla v roku 2017. Zameriava sa prevažne na vývoj a výrobu výživových doplnkov.

Prečítajte si celý príbeh spoločnosti a značky THEO HERBS.

sada_I_pzadí,affial