Okamžitá pomoc pre boľavý žalúdok

Niekedy na hodiny, celý deň, pri ťažších prípadoch aj na viacero dní. O to horšie je, keď táto situácia vznikne počas letnej dovolenky v cudzej krajine, kde je riziko žalúdočných problémov o to väčšie, čím viac sme vystavení nižšej kvalite miestnej hygieny, vody a potravín, na ktoré nie sme zvyknutí. Sme hrdí na to, že vám dokážeme ponúknuť riešenie z prírody, ktoré dokáže váš žalúdok a dovolenku zachrániť rýchlo, účinne a bez nežiadúcich vedľajších účinkov.

Poznáte to na vlastnej koži, alebo sa to stalo niekomu vo vašej rodine – prehnali ste to s ťažkými a mastnými jedlami, omylom ste zjedli nekvalitné, zle upravené alebo pokazené potraviny, v tých horších prípadoch ste na dovolenke v exotickejšej destinácií chytili nepríjemnú žalúdočnú virózu. A bolestivé kŕče, hnačka či nutkanie na zvracanie boli na svete. Neposkytnutie adekvátnej prvej pomoci tráviacemu systému môže v takýchto situáciách náš stav ešte zhoršiť – a prinajhoršom sa môže skončiť až na pohotovosti.

Akútny žalúdočný problém dokáže ustúpiť vďaka vhodnému lieku. Pri problematickom tráviacom ústrojenstve však môže nastať opakovaným užívaním liekov ďalšia komplikácia, pretože chemické lieky sa pre citlivý a oslabený tráviaci orgán stávajú ešte väčšou záťažou. Pri akýchkoľvek nečakaných problémoch s tráviacim traktom je najvhodnejšie siahnuť po prírodných prípravkoch, ktoré sú pre žalúdok a črevá v čase akútnej núdze len minimálnou záťažou. V domácej lekárničke, zásuvke v kancelárii, a v letnom období hlavne v kufri zbalenom na dovolenku by preto nemal chýbať účinný, voľnopredajný prírodný výživový doplnok z lekárne. 

Silná dvojka – živica mastix a sladké drievko

Či už vás prepadne náhla, neznesiteľná bolesť žalúdka, žalúdočné kŕče, zvracanie, hnačka alebo akútne pálenie záhy, univerzálnym a veľmi efektívnym riešením je práve náš výživový doplnok GastroKit. Tento prípravok obsahuje revolučnú kombináciu čisto prírodných zložiek. Jeho základom je výťažok zo živice stromu pistácie mastixovej, ktorý rastie výlučne na ostrove Chios v Grécku. Jej účinky pri liečbe mnohých zdravotných problémov v spojení so žalúdkom dokladujú už starovekí Gréci. Mastix má súčasne protizápalové, antibakteriálne a analgetické účinky, a zároveň obsahuje zložku s probiotickými vlastnosťami. Preto je táto prírodná látka užitočná práve pri ochoreniach tráviaceho ústrojenstva. Druhou účinnou zložkou je výťažok zo sladovky hladkoplodej známej aj ako sladké drievko.

Kombinácia týchto rastlinných zložiek obsahuje viac ako 120 biologicky aktívnych látok, ktoré obnovujú rovnováhu v narušenej mikroflóre žalúdočných štiav a prispievajú k ochrane slizníc a rovnováhe črevnej mikroflóry. Vďaka tomuto zloženiu prináša GastroKit okamžitú úľavu a v mnohých prípadoch dokáže skutočne zachrániť aj celú dovolenku vašej rodiny. Prípravok môžu užívať už aj deti od 10 rokov a môžete si byť istý, že nie je nijakou záťažou pre organizmus, pretože neobsahuje umelé chemické látky. Dostanete ho v lekárňach alebo prostredníctvom e-shopu na www.theoherbsk.sk, a to v dvoch variantoch – ako 20-kapsulové balenie vhodné na dlhodobú zásobu v domácnosti, alebo praktické a cenovo výhodné balenie obsahujúce 10 kapsúl, ktoré je ideálne zaobstarať si práve na obdobie dovolenky.