DL-PA podporuje dobrý duševný stav

DL - PA priaznivo pôsobí na psychické i fyzické rozpoloženie.

D- fenylalanín pomáha tlmiť aktivitu enzýmu enkefalinázy, ktorý odbúrava endogenné opiáty. L-fenylalanin telu slúži k zvýšenej produkcii dopamínu a epinefrínu, neuroprenášačov dôležitých pre optimálne fungovanie nervového systému.

Cena pre členov Klubu výhod Theo Herbs je 12,62 €.

  • Registrujte sa do nášho klubu a nakupujte ihneď za najnižšie ceny na trhu.
  • Kliknite na tlačidlo Registrácia, vyplňte svoj email a svoje meno - prihláste sa do svojho účtu.
  • Zobrazia sa Vám ceny pre členov klubu.

 

€12,62
DL-PA podporuje dobrý duševný stav
DL PA
Akcia Tip

 

Účinné látky                                                                                  Schválené zdravotné tvrdenis podľa platných nariadení EÚ

DL - fenylanín 375 mg

v súčasnosti nemá v EÚ schválené žiadne zdravotné tvrdenia

 

 

Ostatné informácie

Zloženia

DL-fenylanín 375mg                                         

Dávkovanie  1 kapsula 3x - 4x denne najlepšie 20-30minút po jedle
Balenie 50 kapsúl / obsah 22,7 g
Skladovanie Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25°C a mimo dosahu detí.
Nežiadúce účinky Nie sú známe.

 

Upozornenie

Nie je určený deťom do 15 rokov, tehotným a dojčiacim ženám a fenylketonurikom. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Prípravok pôsobí najskôr po 14-20 hodinách. Dávku je nutné rovnomerne rozložiť po troch hlavných jídlách a užiť bezprostredně po jedle. Po využívaní 1 balení je vhodné užívanie prerušiť. Účinky užívania môžu pretrvávať niekoľko dní, ale i týždňov. DL-PA sa dobre znáša s analgetikami a antiflogistikami (NSAIDs).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
3.2.2023 07:11
Dobry den, rada by som sa informovala ohladne uzivania fenylalaninu 250-500mg/ den subezne s uzivanim coaxil 2tbl/den. Je mizna kontraindikacia? Je mozne uzivanie aj dlhodobe? Mam 50rokov a kvoli alergii na kravsku bielkovinu a histaminovej intolerancii liecenej v gastroenterologom mam obmedzeny jedalnicek. Dakujem velmi pekne.
3.2.2023 07:12
Dobrý deň, z vašej otázky nie je jasné, či chcete užívať DL-PA na potlačenie bolesti, alebo depresie. Kontraindikácie s Caxilom určite nenastane, ale nie je isté, či užívanie DL-PA poskytne dostatočný očakávaný účinok proti depresívnym stavom. DL-PA napomôže aj v prípade ľahkých depresívnych stavov, avšak pri užívaní liekov sa už tento účinok nemusí prejaviť. Pri bolestiach, chronických bolestiach ze DL-PA veľmi dobrá voľba a účinok iných analgetík dokáže ešte zvýšiť. DL-PA je možné užívať dlhodobo, ale vždy s prestávkami medzi využívaním jednotlivých balení. Prestávky by mali trvať týždeň až 10 dní.
3.2.2023 07:09
Doplnok stravy DL-PA som užívala 8 dní a skutočne splnil mnou očakávané a vami deklarované. Problémy, ktoré trvali 2 mesiace z L4-L5 do pravého bedrového kĺbu a hlavne psychické vyčerpanie nielen z choroby, ale nekorektných vzťahov u mňa rozhodne poľavili.

Spoločnosť THEO HERBS vznikla v roku 2017. Zameriava sa prevažne na vývoj a výrobu výživových doplnkov.

Prečítajte si celý príbeh spoločnosti a značky THEO HERBS.

sada_I_pzadí,affial